top of page

Bible Sharing

Public·70 members

AS Řím Slavia Praha Přímý přenos 26/10/2023 Streamování


15. 10. 2023 — před 3 dny — [PROUD] NH Ostrava Praha přenos živý 14.10.2023 NH Ostrava bude hrát další zápas v 11. 10. 2023 15:30:00 UTC protiSK Slavia ...


[Sport>] Slavia Sheriff Přímý přenos 05.10.2023 2023 — Sheriff TSC Ajax Olympiacos Union SG Servette Villarreal Real Betis Řím Arsenal Leverkusen Benfica Young Boys Rapid Vídeň Slavia Praha [ 4:1 ... ((HODINKY**)) Slavia Sheriff Přímý přenos 5 října 2023 19. 9 2023 — Přímý přenos utkání Servette Ženeva – Slavia Praha sledujte na ČT Vedle Hromady jsou mimo hru dlouhodobí marodi David Pech a Sheriff Sinyan, . Přišlo mi to jako sci-fi, pak jsme se tam ale dostali a říkal jsem si, jak je to výjimečný okamžik. Za dva roky jsme dostali stejnou šanci a teď to máme potřetí, “ vypráví trenér fotbalové Slavie Jindřich Trpišovský. Potřetí za poslední čtyři roky čeká Pražany v evropských pohárech čtvrtfinále. V předchozích případech je vyřadily týmy z Londýna – Chelsea a následně Arsenal. „S Chelsea jsme nevyhráli ani jeden zápas, ale s Arsenalem jsme udělali bod, tak doufám, že to bude mít tuhle vzestupnou tendenci, “ přeje si Trpišovský. dubna 2022 Jindřich Trpišovský | Zdroj: Profimedia Potřetí za poslední čtyři roky čeká fotbalisty Slavie v evropských pohárech boj o postup do semifinále. Pražané budou chtít proti Feyenoordu Rotterdam navázat na tým z roku 1996, kterému se to jako jedinému v české historii povedlo. Váš prohlížeč nepodporuje přehrávání audia. Poslechněte si, s jakými ambicemi jdou fotbalisté pražské Slavie do čtvrtfinále Evropské konferenční ligy „Jako malý kluk jsem koukal na české týmy v Evropě a ptal jsem se táty, jestli to nějaký z nich vyhrál. Zároveň podle tradice odtajnil dvě jména v sestavě, od začátku nastoupí obránce Tomáš Vlček a univerzál Lukáš Masopust. "V Římě jsem poprvé, hned to na mě dýchlo. Miluji tyhle staré stadiony, kromě zápasu samotného je pro mě návštěva takového historického fotbalového chrámu vždy největším zážitkem. Člověk si představuje, co se tady všechno odehrálo za sportovní utkání. Jsem úplně nadšený, stejně jako celá výprava, " popisoval Trpišovský. Jindřich Trpišovský zdroj: Reuters "Hrajeme ve fotbalovému svatostánku proti týmu Josého Mourinha. Hrozně se těším. Přirovnal bych to k Lize mistrů a zápasům s Interem Milán, Barcelonou a Dortmundem, " přidal. "Pro mě je největší trenérská legenda. Trenér mého fotbalového dospívání. Díval jsem se na zápasy Chelsea s Petrem Čechem a Didierem Drogbou, na celou tu éru. ASR 0:0 SLA | AS Řím - SK Slavia Praha (Evropská liga) před 13 hodinami — Dobrý den, ještě jednou vítejte u přímého přenosu z utkání Evropské ligy mezi celky AS Řím a SK Slavia Praha. Vítáme vás u on-line přenosu. „Samozřejmě by bylo hezké to vyrovnat. Tým je teď zmixovanej, že někdo zažil jedno čtvrtfinále, někdo žádné, takže motivace je hodně rozdílná. Společná je ale touha dostat Slavii a český klub do semifinále, “ tvrdí trenér fotbalové Slavie Jindřich Trpišovský. Úvodní čtvrtfinále Evropské konferenční ligy mezi Feyenoordem a Slavií začíná v 18. ONLINE: AS Rím - Slavia - Futbal - Športweb - Pravda před 8 hodinami — Dobrý den, ještě jednou vítejte u přímého přenosu z utkání Evropské ligy mezi celky AS Řím a SK Slavia Praha. Vítáme vás u on-line přenosu. [FOTBAL] AS Řím Slavia Přímý přenos 26 října 2023 před 14 ho před 8 hodinami — před 14 hodinami — Přímý přenos duelu ve skupině G Evropské ligy mezi Slavií a AS Řím vysílá stanice ČT Sport. Předzápasové studio začíná v ... Mourinho zavzpomínal i na první setkání s českým fotbalem. V roce 2002 v Lize mistrů prohrál s Portem 0:2 na Letné se Spartou. "To už je spoustu let, tehdy jsem byl v Portu teprve pár týdnů. Přímý kontakt s českým fotbalem jinak takřka nemám, teď jsem spíš pozorovatel. Ale myslím si, že na Slavii jsme dobře připraveni, i když toho času nebylo tolik, " řekl Mourinho. Kouče Slavie Jindřicha Trpišovského Olympijský stadion pro takřka 70 tisíc diváků, kde Pražané v roce 1996 dosáhli na historický postup do semifinále Poháru UEFA, dočista okouzlil. Trpišovský považuje Mourinha za největší trenérskou legendu a jeden ze svých vzorů. Třetí čtvrtfinále za čtyři roky. ‚Touha je dostat český klub do 7. 4. 2022 — Úvodní čtvrtfinále Evropské konferenční ligy mezi Feyenoordem a Slavií začíná v 18.45, stejně jako přímý přenos Radiožurnálu Sport. Na této ... AS Řím Slavia Praha přenos 26 října 2023 Streamování Umístěn před 9 hodinami — Umístění, Tým, Zápasy, Body. 1, AC Sparta Praha, 11, 29. 2, SK Slavia Praha, 11, 27. 3, FC Viktoria Plzeň, 10, 22. 4, SK Sigma Olomouc, 11, ... AS Řím evropská liga, live stream, přímý přenos, TV Zde naleznete odkaz na přímý přenos zápasů evropské ligy SK Slavia Praha - AS Řím a odvety AS Roma - SK Slavia Praha. Live přenos začíná pár minut před ... AS Řím Slavia přenos živý 26 října 2023 Živý přenos před 1 d před 9 hodinami — před 1 dnem — 23:15. fotbalové ligy) 14:2014:55 14:5515:25 Magazín Ligy mistrů UEFA (8) Evropská liga, základní skupina, Řím - Slavia Praha ... Koučovat přímo od hrací plochy nebude ani ve víkendovém ligovém duelu v Miláně proti Interu, neboť byl v nedělním utkání s Monzou (1:0) vyloučen. "Je tady dvojí metr. Proč, to nevím, " prohodil stručně. Do čtvrtečního duelu dvou stoprocentních týmů skupiny G určitě nebude moci nasadit kapitána Lorenza Pellegriniho ani ofenzivní hvězdu Paula Dybalu. Argentinský mistr světa nestihl doléčit zranění postranního vazu v koleně a nebyl ani na předzápasovém tréninku. Třetí čtvrtfinále za čtyři roky. ‚Touha je dostat český klub do semifinále, ‘ přeje si trenér Slavie TrpišovskýPoosmé v historii bude český klub bojovat o postup do semifinále evropských pohárů ve fotbale. Slavia bude chtít napodobit své předchůdce z roku 1996, kterým se to zatím jako jediným povedlo. Cestu přes Feyenoord mezi nejlepší čtyři týmy Evropské konferenční ligy začnou Pražané ve čtvrtek v 18. 45 v Rotterdamu. Rotterdam 13:36 7. Že by to do třetice mohlo Slavii vyjít, doufá i záložník Tomáš Holeš. „Motivace je samozřejmě obrovská. Prolomit to a zahrát si semifinále, když už je to jen krok od vysněného finále. “MinulostVzorem pro současné fotbalisty Slavie může být tým z roku 1996, který přes AS Řím postoupil do semifinále tehdejšího Poháru UEFA. Což je historicky nejlepší výsledek českého klubu v pohárové Evropě. TV program - fotbal v TV, fotbalové přenosy Fotbal: AS Řím - SK Slavia Praha Přímý přenos utkání základní skupiny Evropské ligy UEFA. 20:4521:00. Fotbal, studio Lille - Slovan Bratislava. 20:4521:00. Online: AS Řím - Slavia, Skupina G - sport. iDNES. czČeský vicemistr má blízko k tomu, aby pokračoval v pohárech i v jarní části, kam se kvalifikují tři ze čtyř mužstev. První celky z každé skupiny projdou do osmifinále, druzí v pořadí se v play off utkají o postup do stejné fáze s kluby z třetích příček v Lize mistrů. ČT sport on X: "Přímý přenos utkání AS Řím před 21 hodinami — Přímý přenos utkání AS Řím – Slavia Praha sledujte ve čtvrtek od 20:30 na ČT sport a a na ČT sport Plus. Translate post. 3:03 PM · Oct 25 ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

  • X
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
bottom of page